ATEŞ DİYARI AZERBAYCAN BAKÜ 2020 MART İLKBAHAR ÖZEL TURU

ATEŞ DİYARI AZERBAYCAN BAKÜ 2020 MART İLKBAHAR ÖZEL TURU
Açıklama :

ATEŞ DİYARI AZERBAYCAN BAKÜ 2020 MART İLKBAHAR ÖZEL TURU , 26 MART 2020 THY 3 GECE

Gezilecek Yerler :

Bakü

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

3 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – BAKÜ // 26 MART 2020

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2 saat önce 07:10’da buluşuyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK332 sefer sayılı uçuşu ile 09:10’da Bakü’ye uçuyoruz.Yerel saat ile 13:00’de Bakü’ye varıyoruz.Varışımıza istinaden Panoramik Bakü şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Kristal Salonu, Bayrak Kale, Dönme Dolap, Venedik Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gecelememiz Bakü’deki otelimizde.


2. Gün: BAKÜ // 27 MART 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği Ataşgah & Yanar Dağ Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Bakü’deki otelimizde.

Ataşgah & Yanar Dağ Turu : 40 Euro (Kişi Başı)

Turumuzda Abşeron Yarımadası’nda Dünya’daki Üç Zerdüşt Tapınağı’ndan biri olan Ateşgah Mimari Kompleksi’ni ziyaret edeceğiz. Ateşi yıllardır sönmeyen bu yapı, Zerdüşt inancına göre belli başlı Hac yerlerinden biridir. Buradaki turumuzun ardından ünlü Seyyah Marco Polo’nun “Ateş Ülkesi” olarak adlandırdığı Yanardağ’ı gezeceğiz. 65 hektarlık bir alanda yer alan ve altından çıkan doğalgazın etkisiyle yüzyılardan beri yanmaya devam eden bu dağın ilginizi çekeceğinize eminiz.


3. Gün: BAKÜ // 28 MART 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Gobustan Turu’na katılabilirler.Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.Gecelememiz Bakü’deki otelimizde.

Gobustan Turu : 35 Euro (Kişi Başı)

Bakü’nün 70 km. güneyinde yer alan, Azerbaycan’ın arkeolojik eserler bakımından en zengin bölgesi olan ve UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Gobustan’a doğru yola çıkıyoruz. Hazar Denizi’nin yakınlarında, eski Şirvan yolu üzerinde bulunan Gobustan; açık hava müzesi olarak da adlandırılmaktadır. Burası, tüm dünyada oyma kayalıkları ve resimli taşları ile tarih öncesi Ortaçağ dönemindeki toplum yaşantısı, avcılık, hayvanlar ve bitki örtüsü hakkında önemli bilgiler vermektedir.


4. Gün: BAKÜ – İSTANBUL // 29 MART 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğlen check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.Uçuş saatimize kadar serbest zaman.Uçuş saatimize istinaden havaalanı transferimizi gerçekleştiriyoruz.Havaalanına varışımıza istinaden bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 335 sefer sayılı uçuşu ile 22.00’de İstanbul’a uçuyoruz.Yerel saat ile ertesi gün 00.15’de İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)-Bakü(GYD) / Bakü(GYD)-İstanbul(IST) ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen ve benzeri kategorideki otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Alan transferleri,
Bakü şehir turu (Varışta panoramik),
Türkçe rehberlik Hizmeti.

Yurtdışı Çıkış Harcı,
Vize Ücreti (Kapıda : 11 USD , On-Line Vize : 23 USD),
Ekstra Turlar,
Kişisel harcamalar.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Air France
1270.00 $
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
349.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
379.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
499.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

66 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341