G.KORE JAPONYA TAYVAN HONG KONG 2020 MART-EKİM ARASI

G.KORE JAPONYA TAYVAN HONG KONG 2020 MART-EKİM ARASI
Açıklama :

G.KORE JAPONYA TAYVAN HONG KONG 2020 MART-EKİM ARASI THY 7 GECE 9 GÜN

Gezilecek Yerler :

Seul(2) - Tokyo(2) – Taipei(2) – Hong Kong(1)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – SEUL

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde belirlenen saatte buluşuyoruz.Türk Havayolları’nın TK88 sefer sayılı uçuşu ile Seul’e uçuyoruz.Yeni günü uçakta karşılıyoruz.


2. Gün: SEUL

Seul’e varışımızı takiben havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turu için yola çıkıyoruz. Panoramik şehir turumuz sırasında 1395 Yılında Jaseon Hanedanı’nın kurucusu olan Kral Taejo tarafından yaptırılan Gyeongbokgung Sarayı, şehrin kalbinde yer alan Insa Dong caddesi ve birçok pahalı markaya ev sahipliği yapan Myeong-Dong caddesi göreceğimiz yerler arasında olacak.Turumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.Otelimize varış ardından odalarımıza yerleşme ve geceleme.Bu akşam dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek olan Han Nehri Tekne Turuna katılabilirler. Kore yarımadasının en büyük 4. nehri olan ve şehri ikiye bölen bu nehirde Seul halkının su kenarında yaşantısına tanıklık edebilirsiniz. Bu gezimizde Seul’u ışıklar altında görme imkânına sahip olacaksınız (Akşam yemeği dâhil değildir).

Ekstra Akşam Etkinliği : Han Nehri Tekne Turu : 55 USD (Kişi Başı)


3. Gün: SEUL

Bu sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen konuklarımız ile ekstra Kuzey Kore sınırında bulunan Tarafsız Bölge / DMZ turu için hareket ediyoruz.İkiye bölünmüş bir ülke olan Kore’yi bir başka açıdan görebileceksiniz.Son derece güvenli bu askerden arındırılmış tampon bölgeye gittiğimizde burada neler olduğunu hissedecek ve Kore’ye neler olduğunu da anlayabileceksiniz. Pasaportunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayın. Tur sırasında Özgürlük köprüsünde yürüyecek, 1978 yılında bulunan Kuzey Korelilerin iki sınır arasında yaptığı 1,7 km uzunluğundaki Üçüncü Sızma Tüneline ineceksiniz. Dorasan tren istasyonunda mola verip,Gözetleme Merkezi’nden Kuzey Kore'ye bakacaksınız.Daha sonra Imjingak Anıtı ve Birleşme Köyü’nden geçerek Seul'e döneceğiz.Geceleme otelinizde.

Ekstra Tarafsız Bölge / DMZ Turu : 100 USD (Kişi Başı)


4. Gün: SEUL - TOKYO

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Tokyo uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Tokyo’ya hareket edeceğiz. Yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek uçuş sonrası Tokyo’ya varıyoruz. Varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımızla panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz.Ardından dünyanın 2. uzun kulesi Sky Tree ve ihtişamlı Kraliyet Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır.Sonrasında Tokyo’nun en ünlü caddesi Ginza ve ünlü yaya geçidi ile bilinen Shibuya’ya göreceğiz.Turumuzun sonra serbest zaman.Akşam dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek olan Teknede Yemekli Japon Show’una katılabilirler.Konaklama Tokyo otelimizde.

Ekstra Akşam Etkinliği : Teknede Yemekli Japon Show : 195 USD (Kişi Başı)


5. Gün: TOKYO

Kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Nikko Turu’na katılabilirler.UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelalelerini ziyaret edeceğiz.Öğle yemeğimizin ardından 15000 işçi tarafından günümüzün parası ile 300 milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz.Gezimizin ardından Tokyo’ya dönüyoruz.Konaklama otelimizde. 

Ekstra Nikko Turu (Öğle Yemekli) : 205 USD (Kişi Başı)

Katılım çoğunluğuna göre 2. alternatif çevre gezisi;

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği, Fuji & Hakone turuna katılabilirler. Turumuzda önce eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz uygun noktaya ulaştıktan sonra 1,5 saat uzaklıktaki Hakone’ye varıyoruz. Ashi Gölü’nde yapacağımız tekne gezisinde doğa harikası coğrafyada keyifli vakit geçirip, fotoğraf çekme fırsatı elde edeceğiz. Tur sonrası Tokyo’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Ekstra Fuji & Hakone Turu : 195 USD (Kişi Başı)


6. Gün: TOKYO – TAIPEI

Kahvaltının ardından Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Taipei uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Check in ve bagaj işlemleri sonrası Taipei’ye hareket edeceğiz. Yaklaşık 3 saat 50 dakikalık uçuşumuz sonrası Taipei’ye varmış olacağız. Varışımızın ardından özel aracımıza geçerek Taipei şehir turumuzu gerçekleştireceğiz.Şehir turumuz sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gece lezzetleri turuna katılabilirler.Bu turumuz da Taipei’nin geleneksel sokak yemeği kültürünü keşfedecek ve eğlenceli gece pazarını gezeceğiz.Sonrasında otelimize geri dönüyoruz.Geceleme otelimizde.

Ekstra Gece Lezzetleri Turu : 40 USD (Kişi Başı)


7. Gün: TAIPEI

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenlerle birlikte ekstra düzenleyeceğimiz Taipei Bao’an Temple, Konfiçyus Temple turunu gerçekleştireceğiz.Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelde.

Ekstra Bao’an Temple & Konfiçyus Temple Gezisi : 65 USD (Kişi Başı)


8. Gün: TAIPEI – HONG KONG

Kahvaltı ve otelimizden check out.Hong Kong uçuşumuz için havalimanına transfer.Hong Kong uçuşumuz için bilet, pasaport ve bagaj işlemleri sonrası hareket ediyoruz.Yaklaşık 2 saatlik uçuş sonrası Hong Kong’a varıyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır. Arzu edenler akşam etkinliği olarak düzenlenecek Yemekli Hong Kong Körfezi tekne gezisine katılabilirler. Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong'un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı bulabilirsiniz.Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Ekstra Akşam Etkinliği : Yemekli Hong Kong Körfezi Tekne Gezisi : 90 USD (Kişi Başı)


9. Gün: HONG KONG

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra düzenleyeceğimiz Büyük Budha ve Lantau Adası turumuzu gerçekleştireceğiz.Gezi sonrası havalimanına transfer oluyoruz.Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından TK 071 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket ediyoruz.Yeni günü uçakta kaşılıyoruz.

Ekstra Büyük Budha ve Lantau Adası Turu : 170 USD (Kişi Başı)


10. Gün: İSTANBUL

Sabah İstanbul’a varış.


11. Gün:

ŞEHİRLER

OTELLER

Seul

4* Best Western Premier Kukdo Hotel vb.

Tokyo

4* T Mark City Hotel Tokyo vb.

Taipei

4* FX Taipei Hotel vb.

Hong Kong

4* Best Western Plus Hong Kong vb.

 

12. Gün:

UÇUŞ VE BULUŞMA DETAYLARI

27 Mart - 05 Nisan 2020

Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 27 Mart Cuma saat: 16:00

27 Mart         TK 88          İstanbul      19.35 - Seul       11.55 (28 Mart Cumartesi)

04 Nisan       TK 71          Hong Kong 23.00 - İstanbul 05.20 (05 Nisan Pazar)

23 Mayıs - 01 Haziran 2020

Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 23 Mayıs Cumartesi Cuma saat: 16:00

23 Mayıs       TK 88          İstanbul       19.35 - Seul      11.55 (24 Mayıs Pazar)

31 Mayıs       TK 71          Hong Kong 23.00 - İstanbul 05.20 (01 Haziran Pazartesi)

24 Temmuz - 02 Ağustos 2020

Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 24 Temmuz Cuma saat: 16:00

24 Temmuz   TK 88          İstanbul      19.35 - Seul      11.55 (25 Temmuz Cumartesi)

01 Ağustos    TK 71          Hong Kong 23.00 - İstanbul 05.20 (02 Ağustos Pazar)

09 - 18 Ekim 2020

Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 09 Ekim Cuma saat: 16:00

09 Ekim        TK 88          İstanbul       19.35 - Seul      11.55 (10 Ekim Cumartesi)

17 Ekim        TK 71          Hong Kong 23.00 - İstanbul 05.20 (18 Ekim Pazar)Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Seul / Hong Kong-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri,
Yerel havayolları ile Seul-Tokyo, Tokyo-Taipei, Taipei-Hong Kong ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri,
Seul’de 4* otelde 2 gece kahvaltı dâhil konaklama,
Tokyo’da 4* otelde 2 gece kahvaltı dâhil konaklama,
Taipei’de 4* otelde 2 gece kahvaltı dâhil konaklama,
Hong Kong’da 4* otelde 1 gece kahvaltı dâhil konaklama,
Seul, Tokyo, Taipei ve Hong Kong panoramik şehir turları,
Programda belirtilen tüm transferler,
Türkçe Rehberlik Hizmeti.

Yurtdışı çıkış fonu,
Tayvan Vize Ücreti (120 USD),
Program dışı turlar,
Öğle ve akşam yemekleri,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Kişisel harcamalar,
Ek bagaj ücretleri.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Lüks Otobüslerle
299.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
249.00
'den itibaren...
Türk Havayolları
2199.00 $
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

81 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341