LOS ANGELES LAS VEGAS SAN FRANCISCO 2020 PROMOSYON

LOS ANGELES LAS VEGAS SAN FRANCISCO 2020 PROMOSYON
Açıklama :

LOS ANGELES LAS VEGAS SAN FRANCISCO 2020 PROMOSYON THY 7 GECE 9 GÜN

Gezilecek Yerler :

Los Angeles(3) - Las Vegas(2) - San Francisco(2)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Oda (Kahvaltı Dahil Değil)

Tarihler :

31 Ekim

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL - LOS ANGELES

İstanbul Havalimanında saat 10:00da bulunma.Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 009 nolu seferi ile saat 13:05de Amerikanın en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles'a hareket. Yaklaşık 11 saatlik bir uçuştan sonra saat 16:50'de Los Angelesa varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra serbest vakit.Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Santa Monica turuna katılabilirler. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monicada bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluk atabilir akşam yemeğinizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LOS ANGELES

Sabah serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Los Angeles şehir turuna katılabilirler. Şehir turumuzun ilk durağı Amerikanın Melekler Şehri olarak tanınan, 2. büyük şehri olan Los Angeles'ı tanıtan bir tur yapacağız. İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hillse ulaşıyoruz. Burada Beverly Hillsin meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Driveda kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drivedan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Tur sonrası otelimize geri dönüş. Öğleden sonra dinlenmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları turuna katılarak Amerikan film sanayinin kalbi olan Los Angeles'ta film stüdyolarını ve içersinde bulunan muhteşem oyun ve roller coster'lar ile eğlenme fırsatı. Geceleme otelimizde.


3. Gün: LOS ANGELES

Sabah serbest vakit.Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği  San Diego Turuna katılabilirler.  Yıllardır Amerikanin en güzel şehiri seçilen San Diego da ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La jollada doğanin ve lüx evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf cekeceksiniz. La Jolla dan ayrılıp 2. durağimiz olan Old Towna gidiyoruz.Californianin doğum yeri olan Old Town da kendinizi adeta Meksika'da  hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor.Old Town sonrasında ;Sea Port Village, Midway uçak gemisi, II Dünya Savasının simgesel gorseli olan Unconditional Surrender Statue  heykeli,Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerikanin en büyük ahsap binası olan ve Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildigi tarihi Hotel Del Coronadonunda bulundugu Coronado adası ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır.Turdan sonra Otele donüş ve geceleme otelimizde.

NOT: Midway uçak gemisi ziyareti  sadece dışardan fotoğraflama olarak yapılacaktır.


4. Gün: LOS ANGELES - LAS VEGAS

Sabah otelden ayrılıyoruz. Genel arzu olursa ekstra olarak Sahil kentleri turu yapılabilir. Bu programda Amerikanın en yoğun ikinci limanı olan Long Beachde, ünlü Queen Mary gemisini, Formula 1 yarışlarının yapıldığı pisti göreceğiz (Grand Prix of Long Beach). Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Newport Beach, Seal Beach, Huntington Beach, Laguna Beach, ufak bir salla geçeğimiz Balboa Adası görülecek diğer yerler arasındadır. (120 Usd) Tur sonrası Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegasa hareket edeceğiz. Baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Otele yerleşme ve ardından otel oryantasyonu. Akşam Las Vegas Stripte yürüyüş ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkânı. Las Vegas’ın dünyaca ünlü şovlarına gitmek isteyen misafirlerimizin transferlerini yapacağız. Akşam şansınız denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.


5. Gün: LAS VEGAS

Sabah serbest vakit. Arzu eden misafirleirmiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Grand Canyon turuna katılabilirler. Bu turumuzda sabah otelimizden özel aracımız ile sabah Las Vegastan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyona doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyona varıyoruz. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler  Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Aşağıda bizi bekleyen teknelerle nehir üzerinde bir tur yapıyoruz. Daha Sonra Helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Dönüşte bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guana Pointe gidiyoruz.  Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri donup aracımıza binerek Las Vegasa doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.


6. Gün: LAS VEGAS - SAN FRANCISCO

Sabah San Francisco'ya doğru aracımız ile yola çıkıyoruz. Öğleden sonra varacağımız bu güzel şehirde ilk önce otelimize transferimiz olacak. Odaların dağılımından sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği San Francisco şehrini tanıtan yarım günlük panoramik turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi göreceğimiz yerlerden bazıları.Tur sonrası otelimize transfer ve odaların dağılımından sonra serbest vaktimiz olacak. Geceleme otelimizde.


7. Gün: SAN FRANCISCO

Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sausalito ve Tekne ile Alcatraz turu'na katılabilirler.San Francisconun eskiden yüksek rütbeli memurlarının ve simdi ise en zenginlerinin oturduğu Sausolitoya hareket ediyoruz.Yaklaşık 45 dakikalık bir bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalitoya gideceğiz.Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri görecek kahvenizi deniz kenarındaki Cafelerde San Francisco manzarasına karşı yudumlayacaksınız. Ardından tekne ile San Franciscoya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’ı fotoğraflama şansını bulacaksınız. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız.Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) ile Union Square'e keyifli bir yolculuk.San Francisconun en hareketli bölgesinde Fashion District (moda bölgesi) ve Çin mahallesi sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.


8. Gün: SAN FRANCISCO - İSTANBUL

Sabah kahvaltıdan sonra otelden ayrılık hazırlıklarımız yapıyor. Akşam üstüne kadar serbest vaktiniz olacak. Yada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Napa Vadisi ve Castello Di Amorosa turu'na katılabilirler. Bu turda 300den fazla üzüm bağının bulunduğu ABDnin en unlu şarap bölgesi Napa Valley vadisinde bulunan Castello Di Amorosa, İtalyan zengin iş adamı Darion Sattuinin hobisi uğruna $40 milyon dolar harcayarak, ABD ve Avrupa'daki eski binalardan toplanan tuğla ve kiremitlerden oluşturulmuş bir yapıdır. Şatonun 14.yy motifleriyle oluşturulmuş bahçesi Arnold Schwarzenegger, Jerry Rice, Nancy Pelosi, Chef Rachel Ray, Clint Black, Sir James Galway and Frederica Von Stade gibi isimleri konuk etmiştir. Şatoya girişimizle şatonun özel rehberleri ile bir saatlik bir tur yapacağız, bu tur boyunca  İtalyan artistlerin çizimleriyle dekore edilen odaları, 16. ve 17. yy da kullanılan işkence aletlerinin bulunduğu farklı temalara sahip odalara tanıklık edebilirsiniz. Turumuzun sonunda arzu edenler şatonun mahzenlerinde yıllanan ve dışarıda satışı olmayan California şaraplarını, wine tasting (şarap tadım) turunda tadabilirler. Akşam üstü San Francisco havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 080 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:15'de İstanbula hareket. Geceleme uçakta.


9. Gün: İSTANBUL

Yerel saat ile 18:15de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Los Angeles / San Francisco-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti,
Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları,
Los Angeles’da 3* otelde 3 gece oda bazında konaklama,
Las Vegas’da 3* otelde 2 gece oda bazında konaklama,
San Francisco’da 3* otelde 2 gece oda bazında konaklama,
Tecrübeli rehberlik hizmeti,
Resort Fee ve şehir ayak bastı ücretleri.

Yurt dışı çıkış harcı,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro),
ABD Vize ücreti (200 USD),
Sabah Kahvaltıları,
Öğle ve akşam yemekleri,
Kişisel harcamalar,
Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5 USD önerilir),
Amerika iç hat bagaj ücretleri (Kişi başı ; 1. bagaj için 30 USD , 2. bagaj için 40 USD.Ayrıca kilo sınırlaması bulunmaktadır),
Ekstra olarak belirtilen turlar.

FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
31.10.20203* Oteller1299.00 USD1749.00 USD -0 - 1 Yaş 590.00 USD
2 - 12 Yaş 1199.00 USD
Taksitler »

Kalkış Tarihleri

31 Ekim

Kalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Lüks Otobüslerle
299.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
249.00
'den itibaren...
Türk Havayolları
2199.00 $
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

72 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341