BUDAPEŞTE 2020 MART 2603

BUDAPEŞTE 2020 MART 2603
Açıklama :

BUDAPEŞTE 26 MART 2020 THY 3 GECE

Gezilecek Yerler :

Budapeşte(3)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

3 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – BUDAPEŞTE

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 10:00’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1033 sefer sayılı uçuşu ile 12:35’te Budapeşte’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 12:40’ta Budapeşte’ye varıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera ve Parlamento Binaları, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi ve Elizabeth Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun sonrasında otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Gecelememiz Budapaşte’deki otelimizde.


2. Gün: BUDAPEŞTE

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan öğle yemekli Esztergom & Visegard & Szentendre Turu’na ve akşam gerçekleştirilecek olan Tuna Nehri Tekne Turu’na katılabilirler.Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.Geceleme Budapeşte’deki otelimizde.

Esztergom & Visegard & Szentendre Turu : 65 Euro (Kişi Başı)

Turumuza Macaristan’ın ilk başkenti ve Roma Kilisesi’nin merkezi olan Estergom ile başlıyoruz Estergom Bazilikası, Estergom Kalesi gezilecek yerler arasındadır. Estergom gezimizden sonra lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyouz ve Tuna Nehri’nin en güzel manzaralarından birine sahip olan Visegrad Tepesi’ni ziyaret ediyoruz. Turumuza sanatçılar kasabası olarak da bilinen, dar sokakları ve mimarisi ile tipik Akdeniz kasabası havasını yansıtan Szentendre ile devam edeceğiz. Burası Macaristan’ın en çok turist çeken ve Budapeşteli’lerin yazlık evlerinin olduğu kesimdir. Burada el işi örtüler, porselen-cam eşyalar, şarap, oyuncak bebekler ve ahşap hediyelik eşyalar da bulabilirsiniz.

Tuna Nehri Tekne Turu : 30 Euro (Kişi Başı)

Turumuzda Budapeşte’nin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi olan Tuna Nehri’nde 1 saatlik tekne gezisi gerçekleştireceğiz. Şehrin en güzel fotoğraflarını bu turumuzda çekebilirsiniz.


3. Gün: BUDAPEŞTE

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Bratislava ve Viyana Turu’na katılabilirler.Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde.

Bratislava & Viyana Turu : 100 Euro(Kişi Başı)

Turumuz sırasında Slovakya ve Avusturya’nın başkentleri olan Bratislava ve Viyana şehirlerini ziyaret edeceğiz.


4. Gün: BUDAPEŞTE - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası uçuş saatimize kadar serbest zaman.Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve alan transferimiz için otelimizden hareket ediyoruz.Bilet ve bagaj işlemleri sonrasında Türk Havayolları’ının TK1034 sefer sayılı uçuşu ile 13:55’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 16:55’te Budapeşte’ye varışımıza istinaden turumuzun sonu.Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-BUD / BUD-IST ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen ve benzeri kategorideki 4* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Alan transferleri,
Budapeşte şehir turu (Varışta panoramik),
Türkçe rehberlik Hizmeti.

Yurtdışı Çıkış Harcı,
Vize Ücreti (140 Euro),
Ekstra Turlar,
Kişisel harcamalar,
Zorunlu Seyahat sağlık sigortası (15 Euro),
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Pegasus Havayolları
249.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
189.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle  
169.00
'den itibaren...
Türk Havayolları
549.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

6 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341