BÜYÜK BALKAN 8 ÜLKE 2020 MART-KASIM ARASI

BÜYÜK BALKAN 8 ÜLKE 2020 MART-KASIM ARASI
Açıklama :

BÜYÜK BALKAN 8 ÜLKE 2020 MART-KASIM ARASI LÜKS OTOBÜSLERLE 7 GECE

Gezilecek Yerler :

Kavala-Selanik-Üsküp-Tetova-Struga-Ohrid-Elbasan-Tiran-İşkodra-Bar-Petrovaç-Budva-Kotor-Herceg Novi-Trebinje-Dubrovnik-Mostar-Saraybosna-Belgrad-Sofya-Plovdiv

Kalkış Noktaları :

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 21:30 Mecidiyeköy Finansbank Önü , 22:00 İncirli Ömür Plaza Önü , 22:30 Isparta Kule Tır Parkı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Yarım Pansiyon

Tarihler :

03, 10, 17, 24, 31 Ekim • 14 Kasım

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL-KAVALA

Gezimizin ilk günü, 21:00'de Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Mecidiyeköy Finansbank Önü, 22:00'de İncirli Ömür Plaza Önü ve 22:30 ‘da Isparta Kule Tır Parkı önünden hareket ile Tekirdag uzerinden Ipsala sinir kapisina varisimizi gerceklestiryoruz.Pasaport ve gumruk işlemlerinin tamamlanmasının ardindan Dedeagac , Gumulcine ve Iskece uzerinden Kavala`ya varisimizi gerçekleştiriyoruz.


2. Gün: KAVALA-SELANİK-ÜSKÜP

Kavala’ya varisimiz ardindan sabah kahvaltisi ve enfes Kavala kurabeyilerinin tadina bakmak icin mola veriyoruz.Kahvalti molasi sonrasi essiz guzelligi ile dikkat ceken Kavala sahillerinde kisa sureli bir fotograf molasi verip Selanik`e dogru yola cikiyoruz.Selanik`e varışımıza müteakip panoramik sehir turumuza basliyoruz.Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Uskup e yola cikisimizi gerceklestiriyoruz.Varisimiz ardindan Üsküp Şehir turumuza başlıyoruz; Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Gezilecek yerler arasında Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Konaklama Üsküp' teki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Kavala’da dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Selanik şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Deniz Mahsulleri ve Mezeler.

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Gold vb. – Üsküp

Para Birimleri : Yunanistan - Euro , Makedonya – Denar (Ortalama 1 Euro : 60 Denar)

Rota : İstanbul-Kavala (445 km) , Kavala-Selanik (136 km) , Selanik-Üsküp (245 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 826 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 20:00


3. Gün: ÜSKÜP - TETOVA(KALKANDELEN) - STRUGA - OHRİD

Sabah erken saatlerinde Uskupten Ohrid e cikis. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu Turuna katılabilirler.(10 Euro) Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen) ‘ da duruyor Alaca Camiini ziyaret ediyor ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Ohrid gölünün batı kıyısı yönünde ilerleyerek göl kıyısındaki diğer bir şehir olan Struga'ya ulaşıyoruz. Struga’yı panoramik olarak görerek Ohride varis. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Aziz Pant Alemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler.(10 Euro) Turumuzun ardından otele varis .Konaklama Ohrid`deki otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler.(30 Euro)

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Ohrid şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.- Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi:Ohrid Alabalığı , Köfte ve Güveçte Kurufasulye.

Akşam Yemeği : Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi.Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama : Hotel Aqualina vb. – Ohrid

Para Birimleri : Makedonya – Denar (Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar)

Rota : Üsküp-Matka (19 km) , Matka-Tetova (61 km) , Tetova-Struga (132 km) , Struga-Ohrid (19 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 231 km

Otele Giriş Saati : 19:00


4. Gün: OHRİD - (ST.NAUM) – TİRAN - PODGORİCA VEYA ÇEVRESİ

Sabah erken saatlerinde Ohrid’den Tirana yola çıkış. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid gölünün doğduğu yer ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turuna katılabilirler.(20 Euro).Ohridden ayrilarak  20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a varış. 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Arnavutluk`taki son duragimiz olan Iskodra`ya geciyoruz.Panoramik olarak Iskodra`daki tarihi kale ve sehir surlarini gorduktan sonra Murigan uzerinden Avrupa`nin resmi olarak taninan en gec devleti Karadag’a geciyoruz.Otelimize transfer.Geceleme otelimizde (Sezon yoğunluğuna göre konaklama şehri değişebilir).

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Tiran şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Oasis vb.

Para Birimleri : Makedonya – Denar (Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar) , Arnavutluk – Lek (Ortalama Kur 1 Euro : 135 LEK) , Karadağ – Euro

Rota : Ohrid-St.Naum (29 km), St.Naum-Tiran (140 km) , Tiran-İşkodra (94 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 263 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 19:00


5. Gün: PODGORİCA - BUDVA – KOTOR – DUBROVNİK – TREBİNJE VEYA ÇEVRESİ

Sabah kahvaltısı sonrası ilk durağımız, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğiniz mola.Yolumuza Adriyatik sahillerindeki olaganustu manzarali yollardan geçerek devam ederek Budva’yı panoramik olarak gördükten sonra Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'a varış. Kotor'da Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve tarihi Saat Kulesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Kotor gezimizden Öğleden sonra, Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik Sahili'ne hakim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Dubrovnik Turuna katılabilirler.(30 Euro) Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları.Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman.Turun ardından otelimize transfer.Konaklama Trebinje veya Çevresin'deki otelimizde (Sezon yoğunluğuna göre konaklama şehri değişebilir).

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Kotor şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.- Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Deniz Mahsulleri , Mezeler, Izgaralar , Yerel İçecekler

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Leotar vb.

Para Birimleri : Karadağ – Euro , Hırvatistan – Kuna (Ortalama Kur 1 Euro : 7 Kuna) , Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM)

Rota : İşkodra-Budva (86 km), Budva-Kotor (23 km) , Kotor-Dubrovnik (90 km) , Dubrovnik-Trebinje (31 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 230 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 21:00


6. Gün: TREBİNJE VEYA ÇEVRESİ – (KRAVİCE) – (BLAGAY) – MOSTAR – SARAYBOSNA

Sabah kahvaltımızın ardından Mostar'a hareket.Dileyen misafirlerimiz Balkanların en muhteşem şelalerinden olan Kravice Şelalesi turuna katılabilirler.(20 Euro) 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda, 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından SarayBosna`ya harket. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Blagay Turuna katılabilirler.(15 Euro).Varis sonrasi asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından bu arada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş,1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış,fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turmuzu tamamliyarak otelimize transfer.Konaklama Saraybosna daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(45 Euro)

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Mostar şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Boşnak Böreği , Soğan Dolması , Köfte , Boşnak Kahvesi

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir. Dileyen misafirlerimiz rehberin belirleyeceği yerde ekstra düzenlenicek olan yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Boşnak Gecesi.

Konaklama : Hotel Holiday vb. - Saraybosna

Para Birimleri : Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM)

Rota : Trebinje-Poçitel (108 km), Poçitel – Blagay (23 km) ,Blagay - Mostar (12 km), Mostar– Saraybosna (126 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 269 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 20:00


7. Gün: SARAYBOSNA - BELGRAD

Sabah kahvaltımızın ardindan Belgrad’a yola çıkış.Dileyenler Saraybosna’nın su kaynağı Igman dağı’nın eteklerindeki , Bosna’nın en büyük milli parkı olan Vrelo Bosna turuna katılabilirler.(10 Euro)Yolculuğumuz sonrası canlılığın ve hareketliliğin  yeni sembolü Avrupanın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgard Kalesi , Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(15 Euro)Turumuz ardindan otelimize transfer.Konaklama Belgrad daki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Saraybosna – Belgrad arası rehberin belirliyeceği dinlenme tesisinde ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Theater vb. - Belgrad

Para Birimleri : Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM) , Sırbistan – Dinar (Ortalama Kur 1 Euro : 115 Dinar)

Rota : Saraybosna-Belgrad (284 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 284 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00


8. Gün: BELGRAD - SOFYA

Kahvaltı sonrası Sofya’ya yola cikis.Varis sonrasi Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu,Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası otelimize transfer.Konaklama Sofya`da otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Bulgar Tavernası Turuna katılabilirler.(30 Euro)

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Sofya’da rehberin belirliyeceği Türk Lokantası ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği : Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Bulgar Gecesi.Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama : Hotel Silver vb. - Sofya

Para Birimleri : Bulgaristan – Leva (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva)

Rota : Belgrad-Sofya (393 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 393 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 20:00


9. Gün: SOFYA - PLOVDİV - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası Filibe’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz.4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, , Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi ve Hindliyan Müzesi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Cuma Camii, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Kısa süreli serbest zaman’ın ardından İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Plovdiv şehir merkezinde ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği : Edirne – İstanbul otobanı üzerinde dinlenme tesisi.

Para Birimleri : Bulgaristan – Leva (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva)

Rota : Sofya-Plovdiv (145 km) , Plovdiv-Kapıkule (155 km) , Kapıkule-İstanbul (258 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 558 km

İstanbul Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 21:00Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Lüks otobüslerle ulaşım,
Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
4* Otellerde 1 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece Podgorica veya Çevresi , 1 Gece Trebinje veya Çevresi , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad, 1 Gece Sofya ile toplam 7 Gece Kahvaltı dahil konaklama,
1 Gece Üsküp , 1 Gece Podgorica , 1 Gece Trebinje , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad otellerinde alınan beş akşam yemeği,
Selanik , Üsküp , Tetova , Ohrid , Tiran ,Budva , Kotor , Mostar , Saraybosna , Belgrad , Sofya , Plovdiv panoramik şehir turları,
Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri,
Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri,
Şehir vergileri,
Gümrük vergileri,
Tüm gemi feribot geçişleri,
Programda belirtilen panoramik şehir turları,
Araç içi limitli su ikramı.

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
Otelde alınan ekstralar,
Tüm kişisel harcamalar,
Kavala’da verilen molada alınan kahvaltı,
Öğle yemekleri,
Şöför ve rehber bahşişleri,
Multi Schengen Vizesi (140 Euro) (Yeşil Pasaport Sahipleri Vizeden Muaftırlar),
Yurtdışı çıkış harcı,
Zorunlu yurtdışı seyahat sağlık sigortası (15 Euro).

FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
03.10.20204* Oteller339.00 €479.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 299.00 €
Taksitler »
10.10.20204* Oteller339.00 €479.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 299.00 €
Taksitler »
17.10.20204* Oteller339.00 €479.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 299.00 €
Taksitler »
24.10.20204* Oteller339.00 €479.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 299.00 €
Taksitler »
31.10.20204* Oteller339.00 €479.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 299.00 €
Taksitler »
14.11.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
Taksitler »

Kalkış Tarihleri

03, 10, 17, 24, 31 Ekim • 14 Kasım

Kalkış Noktaları

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 21:30 Mecidiyeköy Finansbank Önü , 22:00 İncirli Ömür Plaza Önü , 22:30 Isparta Kule Tır Parkı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Air France
1270.00 $
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
349.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
379.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
499.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

66 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341