VİYANA ÖZEL TURU SEVGİLİLER GÜNÜ 2020 ŞUBAT

VİYANA ÖZEL TURU SEVGİLİLER GÜNÜ 2020 ŞUBAT
Açıklama :

VİYANA ÖZEL TURU SEVGİLİLER GÜNÜ 14 ŞUBAT 2020 THY 3 GECE

Gezilecek Yerler :

Viyana

Kalkış Noktaları :

Sabiha Gökcen Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

3 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) – VİYANA // 14 ŞUBAT 2020

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 09.30’da buluşuyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1899 sefer sayılı uçuşu ile 11.55’te Viyana’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 12.25’te Viyana’ya varıyoruz. Varışımıza istinaden Panoramik Viyana şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz.Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelinize transfer ve gecelememiz Viyana’daki otelimizde.

Avusturya Grinzing Gecesi Turu : 50 Euro


2. Gün: VİYANA // 15 ŞUBAT 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği Viyana Ormanları Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı,Baden kaplıca şehri,Schönbrunn Sarayı bahçeleri göreceğimiz yerler arasındadır.Önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği Viyana Klasik Müzik Konser turuna katılabilirler. Gecelememiz Viyana’daki otelimizde.

Viyana Ormanları Turu : 60 Euro

Viyana Klasik Müzik Konser Turu : 50 Euro


3. Gün: VİYANA // 16 ŞUBAT 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bratislava Turu’na katılabilirler. Bratislava, Slovakya Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St. Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Sarayı, Parlamento Binası, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Viyana’daki otelimizde.

Bratislava Turu : 90 Euro


4. Gün: VİYANA – İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) // 17 ŞUBAT 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğlen check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Uçuş saatimize istinaden havaalanı transferimizi gerçekleştiriyoruz.Havaalanına varışımızın bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1900 sefer sayılı uçuşu ile 13.25’te İstanbul’a uçuyoruz.Yerel saat ile 17.45’te İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile SAW-VIE-SAW ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen ve benzeri kategorideki otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Alan transferleri,
Viyana şehir turu (Varışta panoramik),
Türkçe rehberlik Hizmeti.

Yurtdışı Çıkış Harcı,
Vize Ücreti  (140 Euro),
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro),
Ekstra Turlar,
Kişisel harcamalar.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

Sabiha Gökcen Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Türk Havayolları
399.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
349.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
549.00
'den itibaren...
KORE TURLARI
07.08.2020
Vizesiz
1950.00 $
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

21 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341