UZAK DOĞU İKONLARI PHUKET SİNGAPUR BALİ 2020 ŞUBAT-KASIM ARASI

UZAK DOĞU İKONLARI PHUKET SİNGAPUR BALİ 2020 ŞUBAT-KASIM ARASI
Açıklama :

UZAK DOĞU İKONLARI PHUKET SİNGAPUR BALİ 2020 ŞUBAT-KASIM ARASI PHUKET GİDİŞ BALİ DÖNÜŞ THY 7 GECE

Gezilecek Yerler :

Phuket(3) - Singapur(1) - Bali(3)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

15 Ağustos • 21 Kasım

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – PHUKET

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 17.00‘de hazır bulunulması ve bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 172 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.05’de Phuket’e hareket.


2. Gün: PHUKET

Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 09:50’de Phuket’e varış.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile sehir turumuz icin hareket. Sehir turumuzun ardindan otelimize varis. Check in islemlerinin ardindan serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katılabilirler (70 Euro).Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.


3. Gün: PHUKET

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası turuna katilabilirler (70 Euro).Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.


4. Gün: PHUKET

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek James Bond Adası turuna katilabilierler (70 Euro).Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylulerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek icin serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek). Tur sonrası otelinize transfer Geceleme otelinizde.


5. Gün: PHUKET - SİNGAPUR

Sabah kahvaltisinin ardindan odaların bosaltılması ve havalimanina hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından Singapur’a varis.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile Singapur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Singapur şehir turumuzda; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


6. Gün: SİNGAPUR - BALİ

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Sentosa Adası’’ turuna katilabilierler (90 Euro).Sentosa Singapur’luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecegiz.Tur bitiminde havalimanına transfer yerel havayolları Bali’ye uçuyoruz. Bali’ye varışımıza istinaden otelimize hareket.Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelinizde.


7. Gün: BALİ

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “ Kintamani & Batur Yanardağı “ turuna katılabilirler (85 Euro). Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans Gösterisi’ni izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağı’nı tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağı’na uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor. Son olarakta altın ve gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıp otelimize dönüyoruz. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Tur bitiminde otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.


8. Gün: BALİ

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı“ gezisine katılabilirler (40 Euro).Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız güneşlenme için serbest zaman.Tur bitiminde otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.


9. Gün: BALİ - İSTANBUL

Kahvaltının ardından serbest zaman.Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman.Uçuş saatine bağlı olarak havalimanına transfer.Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK67 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:00'de İstanbul'a uçuş.Saat 05:25'de İstanbul'a varış.


10. Gün:

OTEL İSİMLERİ

Phuket : 4* Best Western Patong vb.

Singapur : 4* Elizabeth Hotel vb.

Bali : 4* Aston Kuta Hotel vb.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Phuket / Bali-İstanbul parkurunda ekonomik sınıfı uçak bileti,
Belirtilen otel kategorilerinde oda kahvaltı bazında konaklama,
Yerel Havayolları ile Phuket – Singapur parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg),
Yerel Havayolları ile Singapur – Bali parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg),
Phuket,Singapur panoramik şehir turları,
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
Havalimanı Vergileri.

Zorunlu Seyahat sigortası (25 Euro),
Programda dahil olarak belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri,
Yurtdışı çıkış harcı bedeli.

FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
15.08.20204* Superior Oteller1299.00 €1749.00 € -0 - 2 Yaş 290.00 €
3 - 12 Yaş 1199.00 €
Taksitler »
21.11.20204* Superior Oteller1299.00 €1749.00 € -0 - 2 Yaş 290.00 €
3 - 12 Yaş 1199.00 €
Taksitler »

Kalkış Tarihleri

15 Ağustos • 21 Kasım

Kalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Türk Havayolları
399.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
349.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
549.00
'den itibaren...
KORE TURLARI
07.08.2020
Vizesiz
1950.00 $
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

23 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341