KUALA LUMPUR BALİ SİNGAPUR JAKARTA 2019 KURBAN BAYRAMI

KUALA LUMPUR BALİ SİNGAPUR JAKARTA 2019 KURBAN BAYRAMI
Açıklama :

KUALA LUMPUR BALİ SİNGAPUR JAKARTA KURBAN BAYRAMI 10 AĞUSTOS 2019 THY 7 GECE

Gezilecek Yerler :

Kuala Lumpur(2) - Bali(2) - Singapur(2) - Jakarta(1)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – KUALA LUMPUR // 10 Ağustos 2019 Cumartesi

Alan Buluşması : 09 Ağustos 2019 Perşembe Saat 22:30

09 Ağustos 2019 Perşembe saat 22:30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup,check in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 01.15’de Türk Havayolları’na ait TK60 sefer sayılı uçak ile Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. 10 saat 35 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 16.55’te Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Otelimize geçiyoruz. Check in sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için extra düzenleyeceğimiz Yemekli ve Malay dans Showlu Kuala Lumpur Gece turuna katılabilirler. Bu turumuzda Kuala Lumpur Gece Marketi, Çin mahallesi, gezilecek yerler arasındadır.

Kuala Lumpur Akşam yemekli Gece Turu : 60 USD   


2. Gün: KUALA LUMPUR // 11 Ağustos 2019 Pazar

Kahvaltının ardından otelimizden hareket ile Kuala Lumpur Şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Batu Mağraları & Ateş böceği turuna katılabilirler  

Batu Mağraları & Ateş böceği turu: 75 USD


3. Gün: KUALA LUMPUR - SİNGAPUR // 12 Ağustos 2019 Pazartesi

Kahvaltının ardından  otelimizden check out ile birlikte Singapur ‘a özel aracımız ile transferimiz, yaklaşık 4 saat  20 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Singapur’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapurun simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize check in ve sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenleyeceğimiz  Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam Turu : 75 USD


4. Gün: SİNGAPUR // 13 Ağustos 2019 Salı

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sentosa adası turuna katılabilirler. Sentosa Singapur'luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz, sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

Sentosa adası turu : 75 USD


5. Gün: SİNGAPUR – BALİ // 14 Ağustos 2019 Çarşamba

Kahvaltının ardından otelimizden check out ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat  50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzun ardından otelimize Check in ve odalarımıza yerleşme ve geceleme otelimizde.


6. Gün: BALİ // 15 Ağustos 2019 Perşembe

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam günlük Bali Adası gezisine katılabilirler. Bu turumuzda adanın en güzel tapınaklarını gezeceğiz,en güzel manzaralarında fotoğraflar çekeceğiz, pirinç teraslarında dolaşacağız, muhteşem dağ ve göl manzarasına karşı öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Tropikal meyveleri tadabilecek bölgeye has Luwak kahvesi içebilecek, adaya ait souvenirler alabilecek ve gün batımında Tanah Lot tapınağını görebileceğiz. Gezeceğimiz yerler arasında Tegalalang pirinç terasları (dileyenler burada sonsuzluk salıncağına binebilir) Tirta Empul (Kutsal su) tapınağı, Goah Goah Gajah ( Fil Mağrası)tapınağı, Batur dağı, Tanah lot tapınağı,(gun batımında) var. Sonrasında geceleme için otelimize geri dönüyoruz.

Bali Adası Turu öğle yemekli : 100 USD 


7. Gün: BALİ - JAKARTA // 16 Ağustos 2019 Cuma

Kahvaltının ardından adada serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak sabahleyin yarım gün Ubud Turuna katılabilirler. Ubud turu sırasında adanın en güzel bölgesini gezeceğiz. Julia Roberts’ın oynadığı “Eat, pray and love” filminin adada çekilen birçok sahnesi Ubud’da geçmiştir. Ubud’a 1 saatlik bir yolculuk sonrası varacağız ve hemen Saraswati tapınağını gezeceğiz. Tapınağın içinde bulunan starbucks’ta oturup lotus çiçeklerini seyredeceğiz. Akabinde adanın en güzel çarşısında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Yerel sanatçıların oturduğu yer olan Ubud’da çok güzel hediyelik eşyalara rastlamak mümkün. Daha sonra maymun tapınağının da içinde bulunduğu parka gireceğiz ve çevremizdeki maymunları seyrederek kısa bir yürüyüş yapacağız. Akabinde otele geri dönüş. Öğleden sonra otelden ayrılacağız ve alana gideceğiz.  Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Jakarta uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Check in ve bagaj işlemleri sonrası Jakarta’ya hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 45 dakika sürecek yolculuğumu sonrası Jakarta’ya varıyoruz. Otele transfer ve geceleme otelimizde.

Ubud Turu : 50 USD


8. Gün: JAKARTA – İSTANBUL // 17 Ağustos 2019 Cumartesi

Jakarta’da sabahleyin panoramik olarak şehri dolaşacağız ve ulusal anıtı, istiklal camiini ve Jakarta katedralini gezeceğiz. Öğlen saatlerine doğru turumuz otelde bitecek. Dileyen misafirlerimizle birlikte ö.sonra Eski şehir turunu yapacağız.Önce öğle yemeğimizi ekstra olarak alacağımız Menteng bölgesine gideceğiz. Buradaki yerel mimariyle yapılmış lüks evleri göreceğiz. Çok özel bir Tarihi binada alacağımız yemek sonrası Kota Tua bölgesine geçeceğiz (Yemek seçimi ve ödemesini herkes kendi yapıyor).Kolonyal binalar içinde yer alan Kukla müzesini ve tarih müzesini gezeceğiz. Ara sokaklarda dolaşıp son souvenir alışverişlerini yapacağız. Akabinde turumuzu bitirip havaalanına doğru yola çıkacağız. Havalimanına transferimizin ardından İstanbul uçuşumuz için Check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz.Saat 21:30’da TK 057 sefer sayılı uçuşumuz ile İstanbul’a hareket ediyoruz.Geceleme uçakta. 

City Heritage Tour : 25 USD


9. Gün: İSTANBUL // 18 Ağustos 2019 Pazar

Yerel saat ile 05:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


10. Gün:

OTELLER

Kuala Lumpur : Novotel KLCC 4* vb. & Sunway Putra 4* vb.

Singapur : Grand Pasific 4* vb. & Orchid Hotel 4* vb.

Bali : Aston Kuta Hotel, H. Inn Express Hotel 4* vb.

Jakarta : Mercure Sabang 4* vb. & BW Premier Hotel 4* vb. & Akmani 4* vb.

 


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Kuala Lumpur gidiş / Jakarta-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Kuala Lumpur'da 4* otelde 2 gece, Bali’de 4* otelde 2 gece,Singapur'da 4* otelde 2 gece, Jakarta’da 4* otelde 1 gece oda + kahvaltı ve konaklama,
Kuala Lumpur, Denpasar, Singapur ve Jakarta şehir turları,
Programda belirtilen Uluslararası ara uçuşlar,
Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
Türkçe Rehberlik Hizmeti.

Yurtdışı çıkış fonu,
Endonezya Kapıda Vize Ücreti (55 USD),
Programda belirtilen Ekstra turlar, 
Tüm öğle ve akşam yemekleri,
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro), 
Kişisel harcamalar,
Ek bagaj ücretleri.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Lüks Otobüslerle
299.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
849.00
'den itibaren...
Türk Havayolları
399.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
279.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

116 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341