BUDVA TURU ADRİYATİĞE YOLCULUK 2020 HAZİRAN-EYLÜL ARASI

BUDVA TURU ADRİYATİĞE YOLCULUK 2020 HAZİRAN-EYLÜL ARASI
Açıklama :

BUDVA TURU ADRİYATİĞE YOLCULUK 2020 HAZİRAN-EYLÜL ARASI VİZESİZ THY 3 GECE

Gezilecek Yerler :

Podgorica – Budva

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

3 Gece / Yarım Pansiyon

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – PODGORİCA – BUDVA

İstanbul Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminalinde buluşma.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayolları’nın TK1085 sefer sayılı uçağı ile saat 07:45’de Podgorica’ya hareket.Saat 08:25’de Podgoric’ya varış.Pasaport,bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle Budva şehir turu için alandan hareket ediyoruz. Ilk durağımız, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola . Sonrasında bölgenin en eski yerleşim yerlerinden birisi ve aynı zamanda Avrupalı turistlerin gözde tatil merkezi olan Budva'da yürüyerek yapacağımız şehir turunda Stari Grad yani eski şehir merkezini geziyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Transfer sonrası serbest zaman.Geceleme otelimizde.


2. Gün: BUDVA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman .Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Kotor,Perast , Tivat turuna katılabilirler.(50 Euro) İlk durağımız Kotor, küçük fakat barındırdığı tarihi ve mimari eserler açısından oldukça önemli olan bu şehir 1979 yılından beri UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır.  Yürüyerek yapılacak şehir turumuzda, Venedik mimarisinin dokusunu taşıyan Kotor'un en önemli yapılarını görecek ve devamında Kotor Körfezi'nin etrafını dolaşmaya başlayarak, eşsiz manzarasıyla kartpostallara fotoğraf olan Perast'ı ziyaret ediyoruz. Bu körfezin nadide kıyılarındaki yolculuğumuzun son durağı Porto Montenegro'nun bulunduğu Tivat şehri. Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat'ın lüks kafelerinde dinlenebilir, günün yorgunluğunu yüzerek ya da sahilde yürüyerek atabilirsiniz. Turumuzun ardından Budva’ya dönüş. Geceleme otelimizde.


3. Gün: BUDVA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman .Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam gün öğle yemekli Fiyortlarda Yüzme turuna katılabilirler.(65 Euro) Göz alıcı doğal güzellikler eşliğinde teknemiz ile yola çıkıyor ve fiyortların içerisinden geçerek çeşitli duraklarda mola veriyoruz. Yüzme ve dinlenme ile geçireceğimiz bu turumuzda güneşin, denizin ve manzaranın keyfini çıkaracağız. Tam günlük tekne turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.


4. Gün: BUDVA – PODGORİCA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan öğle yemekli Skadar Gölü turuna katılabilirler.(60 Euro) İşkodra Gölü olarak da bilinen bu göl, Balkanlar’ın en büyük gölüdür. Avrupa’nın zor bulunan, türü yok olma tehlikesi altındaki pelikanlarının da içinde bulunduğu; 270’ten fazla kuş çeşidine ev sahipliği yapan bu huzur verici göl, doğasıyla sizleri büyüleyecek.Öğle yemeğimizi de gölde alacağımız ve özel teknemizle gerçekleştireceğimiz bu turu, Rijeka Crnojevica’da sonlandırarak Podgorica Havalimanına transferimizi sağlıyoruz.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayolları’nın TK1088 sefer sayılı uçağı ile saat 20:55’de İstanbul’a hareket.Saat 23:40’da İstanbul’a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Podgorica / Podgorica-İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçuş biletleri,
Yerel Ulasim Hizmetleri,
Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri,
3* Hotel Park Budva 3 Gece Konaklama , Sabah Kahvaltıları,
Otelde alınan 3 Akşam Akşam yemeği,
Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri,
Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri,
Şehir Vergileri,
Gümrük Vergileri,
Programda belirtilen panoramik şehir turları,
Havalimanı vergileri ve servis bedelleri.

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
Otelde alınan ekstralar,
Tüm kişisel harcamalar,
Ekstra turlar,
Öğle yemekleri,
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri,
Yurtdışı çıkış harcı,
Zorunlu yurtdışı seyahat sağlık sigortası (15 Euro).

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Air France
1270.00 $
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
349.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
379.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
499.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

66 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341