VİETNAM&KAMBOÇYA 2019 MART

VİETNAM&KAMBOÇYA 2019 MART
Açıklama :

VİETNAM&KAMBOÇYA 09 MART 2019 THY 7 GECE

Gezilecek Yerler :

Saigon(2) - Seam Reap(2) - Hanoi(2) - Halong Bay(1)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Oda Kahvaltı (4 Öğlen+2 Akşam Yemeği)

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – SAIGON (HO CHI MINH) // 09 Mart 2019 Cumartesi

Turumuz 08 Mart 2019 Cuma saat 23.00’te İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 02.40’da Türk Havayollarının TK168 sefer sayılı uçuşu ile Saigon’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 16.55’te Saigon’a varış. Özel aracımız ile otelimize transferimiz ardından dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeğimizde yerel restoranda alınacaktır.


2. Gün: SAIGON // 10 Mart 2019 Pazar

Kahvaltının ardından panoramik Ho Chi Minh şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Cu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turdan sonra havaalanına otele transfer. Geceleme otelimizde.

Cu Chi Tünelleri Turu : 45 USD (Kişi Başı)


3. Gün: SAIGON – SIEM REAP // 11 Mart 2019 Pazartesi

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak “ Öğle yemekli Mekong Deltası” turuna katılabilirler. Suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Turdan sonra havaalanına transfer ve Siem Reap’e uçuş. Varışta otele transfer ve geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Mekong Deltası Turu : 70 USD (Kişi Başı)


4. Gün: SIEM REAP – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT // 12 Mart 2019 Salı

Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat ile gezimizi tamamlıyoruz. Gezimizin ardından otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.


5. Gün: SIEM REAP - HANOI // 13 Mart 2019 Çarşamba

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü tekne turuna katılabilirler. Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini, yapacağımız tekne turunda yakından görüyoruz.  Tur bitimi havaalanına transfer olup, yerel havayolları ile Hanoi ’ye uçuyoruz. Varışta otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.

Tonle Sap Gölü Tekne Turu : 40 USD (Kişi Başı)


6. Gün: HANOI // 14 Mart 2019 Perşembe

Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası öğle yemeği için yerel restorana transfer oluyoruz. Tur bitiminde otelimize transfer. Akşamüzeri dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak “Akşam yemekli Su Kuklası Tiyatrosu” turuna katılabilirler. Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosunu izledikten sonra otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.

Akşam Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu Turu : 45 USD (Kişi Başı)


7. Gün: HANOI – HALONG BAY // 15 Mart 2019 Cuma

Kahvaltın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’e hareket ediyoruz ve varışta keyifli bir tekne turuna çıkıyoruz. Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezde, adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda olacak. Otele transfer. Konaklama Halong Bay otelimizde.


8. Gün: HALONG BAY – HANOİ - İSTANBUL // 16 Mart 2019 Cumartesi

Kahvaltın ardından rehberimizin belirlediği saatte Hanoi’ye doğru yola çıkacağız. Hanoi’de serbest zaman ve öğle yemeği. Daha sonra havaalanına transfer olacağız. Saat 22:15’te Türk Havayolları’na ait TK168 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.


9. Gün: İSTANBUL // 17 Mart 2019 Pazar

Yerel saat ile 05:30’da İstanbul'a hoş geldiniz.


10. Gün:

OTELLER

Saigon – Aristo Hotel / Premier Deluxe 4* vb.

http://aristosaigonhotel.com

Halong City – La Paz Resort 4* vb.

http://lapazresorts.com

Siem Reap – Cheathata Angkor 4* vb.

www.angkor.ctaangkorhotel.com

Hanoi – Kuretake Inn 4* vb.

http://www.kuretake-inn.com/thonhum84/en/

 


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Saigon / Hanoi-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri,
Saigon - Siem Reap ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
Siem Reap – Hanoi ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar,
Programda belirtilen günlerde 4 öğle ve 2 akşam yemeği,
Programda dahil olduğu belirtilmiş geziler,
Halong Bay’de tekne turu,
Ho Chi Minh ve Hanoi  şehir turları,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Yurtdışı çıkış fonu (15 TL),
Yemeklerde alınacak içecekler,
Programda dahil olduğu belirtilmemiş geziler,
Ekstra turlar,
Programda dahil olduğu belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Kişisel harcamalar,
Bahşişler,
Vietnam (çok girişli) ve Kamboçya vizeleri.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Lüks Otobüslerle
299.00
'den itibaren...
Pegasus Havayolları
849.00
'den itibaren...
Türk Havayolları
399.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
279.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

201 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341