VİETNAM KAMBOÇYA 2020 ARALIK

VİETNAM KAMBOÇYA 2020 ARALIK
Açıklama :

VİETNAM KAMBOÇYA 05 ARALIK 2020 THY 7 GECE

Gezilecek Yerler :

Saigon(2) - Siem Reap(2) - Hanoi(3)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Oda Kahvaltı (3 Öğlen+1 Akşam Yemeği)

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – SAIGON (HO CHI MINH) // 05 Aralık 2020 Cumartesi

Alan Buluşması : 04 Aralık 2020 Cuma Saat 23:00

Turumuz 04 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 23.00’de İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor.Saat 02.15’te Türk Havayolları’nın TK168 sefer sayılı uçuşu ile Saygon’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17.00’de Saygon’a varış.Özel aracımız ile otelimize transferimizin ardından dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Geceleme otelimizde.


2. Gün: SAIGON // 06 Aralık 2020 Pazar

Kahvaltının ardından panoramik Saygon şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turdan sonra otele transfer.Geceleme otelimizde.

Cu Chi Tünelleri Turu : 45 USD (Kişi Başı)


3. Gün: SAIGON – SIEM REAP // 07 Aralık 2020 Pazartesi

Kahvaltının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak “Öğle yemekli Mekong Deltası” turuna katılabilirler. Suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Turdan sonra havaalanına transfer ve Siem Reap’e uçuş. Varışta otele transfer ve geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Mekong Deltası Turu : 80 USD (Kişi Başı)


4. Gün: SIEM REAP – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT // 08 Aralık 2020 Salı

Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat ile gezimizi tamamlıyoruz. Gezimizin ardından otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.


5. Gün: SIEM REAP - HANOI // 09 Aralık 2020 Çarşamba

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü tekne turuna katılabilirler. Yapacağımız tekne turunda Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini yakından görüyoruz.  Tur bitimi havaalanına transfer olup, yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışta otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.

Tonle Sap Gölü Tekne Turu : 40 USD (Kişi Başı)


6. Gün: HANOI // 10 Aralık 2020 Perşembe

Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerlerdir.Tur sonrası yerel restoranda öğle yemeğini alıp otelimize transfer oluyoruz.Akşam üzeri dileyenler akşam etkinliği olarak “Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu”na katılabilirler.Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası tiyatrosunu izleyip akşam yemeğimizi alacağız. Eski kent merkezinde yerel bir ulaşım aracı olan çekçeklerle (rickshow) yapacağımız gece turundan sonra otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.

Akşam Etkinliği : Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu : 55 USD (Kişi Başı)


7. Gün: HANOI // 11 Aralık 2020 Cuma

Kahvaltın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay turuna katılabilirler.Keyifli bir tekne turunda dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezi keşfedeceğiz.Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi alıp, tur sonrası Hanoi otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Halong Bay Tekne Turu : 95 USD (Kişi Başı)


8. Gün: HANOİ – İSTANBUL // 12 Aralık 2020 Cumartesi

Kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer olacağız. Saat 22.20’de Türk Havayolları’na ait TK168 sefer sayılı uçuşla İstanbul’a hareket ediyoruz.Yeni günü uçakta karşılıyoruz.


9. Gün: İSTANBUL // 13 Aralık 2020 Pazar

Yerel saat ile 04.55’te İstanbul Havalimanı’na hoş geldiniz.


10. Gün:

OTELLER

Saygon - 4* Aristo Hotel vb.

http://aristoSaygonhotel.com

 

Siem Reap - 4* Cheathata Angkor vb.

www.angkor.ctaangkorhotel.com

 

Hanoi - 4* Kuretake Inn vb.

http://www.kuretake-inn.com/thonhum84/en/

 


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Saigon / Hanoi-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri,
Saigon - Siem Reap ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
Siem Reap – Hanoi ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar,
2.- 4.- 6. günlerde öğle ve 1. günde akşam yemekleri,
Programda dahil olduğu belirtilmiş geziler,
Ho Chi Minh ve Hanoi  şehir turları,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Yurtdışı çıkış fonu,
Yemeklerde alınacak içecekler,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Programda dahil olduğu belirtilmemiş geziler,
Ekstra turlar,
Programda dahil olduğu belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri,
Kişisel harcamalar,
Bahşişler,
Vietnam (çok girişli) ve Kamboçya vizeleri.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Türk Havayolları ile
'den itibaren...
  

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

4 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341